Arsuz Mutlu Son Masaj Züleyha

Arsuz mutlu son masaj vücudun neredeyse bütün bölgelerine yapılmaktadır. Fakat her bölge aynı hassasiyette olmadığı için farklı teknikler kullanılmaktadır. Bunlardan birisi derin doku tekniğidir. Bu işlem özellikle kasların derinde olduğu kalın bölgeler için kullanılmaktadır. Özellikle bacaklarda bu teknik uygulanır. Arsuz mutlu son masaj . Bu şekilde işlemden daha çok fayda alınması sağlanır. Oldukça sert bir işlemdir ve hassas bölgeler için kullanılmaz.

Farklı ve son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan bir masaj türü de sıcak taş tekniğidir. Bu teknik çeşitli volkanik taşların ısıtılması ile uygulanmaktadır. Özellikle sırt bölgesine kemik üzerine koyulur. Belirli zaman aralıklarıyla taşların yerleri değiştirir ve tüm bölgeler eşit miktarda ısıtılır. Isınan bölgelerde kan akışı yüksek olur ve ağrıların azalması sağlanır.

En eski teknik olan Thai ve Bali tekniği de çok sık kullanılmaktadır. Klasik masaj olarak da adlandırılan bu teknikler vücutta belirli noktalara uygulanan baskılarla sahip olunan enerjinin dağıtılması sağlanır. Çoğu iç organ da bu enerji sayesinde uyarılır ve daha iyi çalışmaları sağlanır. Özellikle bel ve sırtlarda oluşan ağrılara iyi gelir.